Może ktoś już mnie zna, bo parę lat temu czytał mojego bloga. Teraz wracam…. z tym co było kiedyś i z tym co było potem. Moja historia to fabularny zapis rzeczywistości z dozą fikcji. Życie składa się z jawy i snu. Miłości i lęku. Radości i złości. A także z przyjaźni i myśli o wszystkim…Kontynuuj Czytanie „Początek”

Mój świat to nie odległe kraje, podróże małe i duże, ale codzienność z dużą liczbą… ludzi. Rodzina, przyjaciele, sąsiedzi, przypadkowe osoby. To co mówią, co robią składa się na tę wielowątkową opowieść. Szara codzienność może być absorbująca i kolorowa jak tęcza nad Pacyfikiem…

Miłość poi nas energią, unosząc kilka cali nad ziemią, sama jednak żywi się rozumem  obgryzając z nas odłamki odpowiedzialności. Miłość zawsze ma dwa oblicza, ale nie zawsze to gorsze wysuwa się na prowadzenie. Ta historia nie ma ‘happy endu’, lub wręcz przeciwnie kończy się cudownie. Jak zwykle wszystko zależy od punktu widzenia. Jeśli jednak, znajdzie…Kontynuuj Czytanie „Toksyna”

Nazywam się Malina Malinowska, jestem zwyczajna i banalna. Opisywane przeze mnie wydarzenia miały miejsce wiele lat temu, dlatego w momencie upublicznienia swojej historii już znam jej koniec. Piszę o sobie, o tym co przeżyłam, kogo spotkałam, w kim się zakochałam.